| MariaD2 a întrebat:

Mi-am patat o pereche de blugi negrii cu super glue si am citit pe net ca pot scoate pata cu otet, dar, din pacate otetul mi-a albit blugii. Exista vreo sansa sa revina la culorea initiala? Va rog mult, ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| Allesya1097 a răspuns:

Poti sa iei de la magazin se numeste "Dr. Beckman", dedesubt scrie "Teufel Flecken", e o sticluta de plastic verde si o gasesti la raionul de detergenti!
Sper ca te-am ajutat happy

| MariaD2 explică (pentru Allesya1097):

O sa incerc, desi stau intr-un oras micut de langa Alexandria si nu stiu daca gasesc. Multumesc frumos! :*

| MariaD2 explică:

Multumesc frumos! :*