| Bianca_2501 a întrebat:

Nu stiu ce model de pantofi mi se potriveste, am piciorul subtire...sunt slaba si vreau pantofi cu toc. Nu stiu cu ce mi-ar sta bine...Va rog mult sa ma ajutati. :*

Răspuns Câştigător
| alissya a răspuns:

Pai ti-as recomanda sa porti cizme lungi pana la genunchi happy, si eu am picioarele subtiri, dar asta nu ma deprima totusi pentru noi astea care avem picioarele mai subtiri ne sta bine cu cizme lungi, nu cu tocul foarte mare, cat de cat mediu, sau si fara toc bineinteles, arata ft bine pe picior nu conteaza de grosimea picioarelor. ne sta bine si in adidasi, bineinteles cu o pereche de jeansi nu foarte stramti jos, arata bine. plus ca ar trebui sa fii mandra ca ai picioarele mai subtiri decat sa le ai groase, caci alte fete se plang pentru ca le au prea groase worried
Deci, in concluzie, nu te mai stresa, poarta pantofi, sau cizme care nu au tocuri mAri, ci medii, mai ales ca in tocuri aratam mult mai elegante happy
te pup,

1 răspuns:
| xl0llip0px a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres r:10, s:0 se potrivesc bine la piciorul subtire.sunt de acord in aceastea poza tocul e prea lung insa sunt astfel de pantofi cu toc mult mai mic =) http://www.google.ro/......tp?/imgres r:3, s:103
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:13, s:209&biw=1366&bih=528