| CSGOGlobalMaster23 a întrebat:

am o problema cu microfonul meu...
Am un microfon de la casti si firul este conectat printr-o parte iar eu tot trag cu piciorul de el cand vreau sa ma ridic dupa scaun...
Intr-o zi aceeasi chestie s-a intamplat dar de data asta nu mai merge microfonul! Se aude un bazait extraordinar de mare si nu stiu ce sa mai fac? Voce inca se aude insa foarte slaba. Va rog sa ma ajutati!
Fata care roaga ceva!

1 răspuns:
| AdmC a răspuns:

Cel mai probabil s-au desprins firele. Trebuie lipite la loc prin cositorire. Poti sa le duci la cineva care se ocupa cu calculatoare cel mai proababil este capabil sa iti faca o lipitura la 2 fire. Nu cred ca o sa fie mai mult de 5 lei. Daca ai un frate mai mare sau ceva poti sa ii spui despre ce e vorba si cel mai probabil va sti el sa le cositoreasca.