| MadutzaB a întrebat:

nu stiu daca problema mea este neaparat legata de aceasta categorie,dar merita sa incerc.pe fund imi apar cosuri si am pielea foarte aspra si putin diferita la culoare de restul pielii de pe corp(specific ca este asa de cand eram mica).folosesc creme pentru fermitate si catifelare dupa fiecare baie dar nimic.ce as putea incerca pentru a rezolva aceasta "problema" ?

9 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Sa stii ca daca iti cumperi Clotrimazol iti va trece! Incearca cu unguent prima data apoi cu solutie da?

| Himera a răspuns:

Amesteca malai cu gel de dus si maseaza zona.

| eandopuncttk a răspuns:

Pai nu stii ca oameniii se trag din maimute? nu ti-a povestit nimeni?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Emulsie nutritiva cu extract de castraveti Doina- gasesti la farmacie
Este foarte buna te asigur

| AR1373 a răspuns:

Ai putea sa comanzi de la teleshoping niste creme pentru pielea iritata.

| Kenichi a răspuns:

Sex anal non-stop

| MadutzaB explică (pentru Kenichi):

Vroiam un raspuns competent.nu a unui inadaptat.

| Cutitaru_Gelache_1991 a răspuns:

Probabil pielea dupa fese e mai alba decat cea dupa corp.e normal.pentru creme nu te lua dupa ce zice lumea pe situ asta, consulta un specialisthappy

| secsilicioasa a răspuns:

Aceeasi problema o am si eu, dar nu stiu dc.De cand ma stiu imi apar cosuri pe funduletz si ma dor unele.Ba imi apar ba imi dispar, sincer eu m-am gandit k e din cauza k stau ff mult jos.Insa cred ca ceva bazat pe saruri ar elimina problema.Ma gnd asa pentru ca (poate suna ciudat, dar e adv)cand am fost la mare si m-am bagat in apa aia sarata, mi-au disparut! daca gas vreo sol sa mi-o zici si mie tongue