| litlle a întrebat:

Ceao TPU! Fetelor(doar cele care folositi crema depilatoare),sunteti multumite de ea? Daca da, de ce? Cu ce este mai buna decat alte metode de indepartarea parului nedorit de pe piciaore? In cat va creste parul inapoi? Mi-o recomandati pentru aceasta vara? Multumesc mult! FUNDITA

Răspuns Câştigător
| Wolfy45 a răspuns:

Sunt cat de cat multumita. Insa nu pot spune ca este un mod foarte sanatos si eficitent, comparand cu alte metode. Este un mod prin care parul apare dupa vreo 2-3 zile. Este doar putin mai eficient decat cu lama, deci nu mi se pare ca merita. De asta nu o consider decat o metoda care, da rezultate, dar nu durabile. Si nu ti-o recomand. Daca vrei o indepartare rapida, este mai bine cu lama. Daca suporti putina durere pentru confort mai de lunga durata, foloseste epilatorul. laughing

Sper ca te-am ajutat :*.