| AmYnAaa a întrebat:

Parul meu natural este un saten inchis spre brunet, eu vreau sa ma vopsesc si sa imi fac parul saten deschis spre un blond inchis nu blond blond ca nu o sa obtin aceea culoare si nici nu vreau. Ce culoare sa imi iau ca sa iasa saten deschis (foarte deschis) de la inchis? sau ce sa fac in afara de decolorari va rog nu vreau sa imi distrug parul ca si asa mi l-am mai distrus o data cu placa cand l-am avut lung si a fost cazu sa mi-l tund scurt si acum imi pare rau si fac tot posibilul sa creasca mai repede

1 răspuns:
| alincik900 a răspuns:

Incerca mai intii metodele naturale, daca nu vei fi multumita de rezultat poti sa-l vopsesti mai tirziuhttp://alincik-md.blogspot.com/......ui-in.html