| anonim_4396 a întrebat:

Pentru vârsta mea sunt destul de grasuta si as vrea sa slabesc vreo 5 kilograme fără a mă mai ingrasa.Ar fi cu atât mai bine ca dieta sa nu fie de lunga durata

4 răspunsuri:
| pretzel a răspuns:

Ma, fara diete, se poate :*. Uite un program eficient.

http://www.taebospecial.ro/programepentruacasa.html

| coliflor a răspuns:

Exista un sirop care se bea cu apa si lamaie si nu i-ti este foame niciodata.

| ViiiiiiiiiD a răspuns:

Nu te infometaa!
mananca fara painee cat se poate si nu dupaa ora 6... fa spoort si seara inainte de culcare fa maca 50 de abdomene si mananca un fructe cand tie foamee searaa!

| kitty_3770 a răspuns:

Mananca de 5 ori pe zibig grin...bine 3 mese principale si 2 gustarihappyhappy:...aaa si miscarewinkingla mine functioneazawinkingwinking