| Andreea1095 a întrebat:

Puteti sa imi recomandati un anticearcan bun? Tin sa mentionez ca eu sunt destul de palida si am cearcane destul de vizibile. Ofer fundita happy.

Răspuns Câştigător
| salviaplath a răspuns:

Un anticearcan ok si accesibil este cel de la Elf. Daca iti permiti mai mult, recomand urmatoarele: L'oreal True Match, Maybelline New York Instant Age Rewind, NYX Wonder Stick si Dermablend Quick Fix. Fiecare este diferit, dar cu siguranta unul dintre ele se potriveste tenului tau. Sper ca am fost de ajutor!

2 răspunsuri:
| Rebecca123 a răspuns:

Sunt destule bune trebuie doar sa ai bani.
-Maybelline Fit me
-Este Lauder Ideal Light
-MAC Studio Sculpt
-Lancome Effarcenes
-Yves Saint Laurent-Touche
Acestea 5, sunt cele mai bune la acoperire, textura.

| Nico_6399 a răspuns:

Anticearcan f bun este de la Nars care se găsește în Sephora, Malu Wilz, Mac iar mai low cost de la maybelline.