| mihaela23_8768 a întrebat:

Buna :* Saptamana viitoare ar trebui sa merg undeva la tara la o nunta.Prietenul meu m'a rugat sa il insotesc, familia lui nu ma cunoaste inca, deci ar fi prima data cand m-ar vedea.Cum ar trebui sa ma imbrac? vreau sa fac o impresia buna worried. Am 17 ani, si totusi as vrea sa ma imbrac elegant, chiar daca trebuie sa mergem la tara.va rog niste idei worried

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.Faptul ca nunta va avea loc la tara nu te impiedica in niciun fel sa te imbraci elegant,adecvat ocaziei. Sfatul meu e sa incerci ceva elegant intr-adevar,care sa se remarce prin bun-gust, simplitate, accesorizat cu bijuterii potrivite. Evita amestecuri nefericite de culori si alaturarea unor texturi nepotrivite.Nu uita de regula '' less is more''(putin inseamna mai mult) adica nu te incarca cu accesorii inutile-scopul tau nu e sa epatezi, mai ales ca o sa-i cunosti parintii, tine cont si de culorile si croielile care te avantajeaza intr-adevar.Sunt sigura ca vei gasi ceva! Bafta si distractie placuta!