| BluEwoOoWw a întrebat:

Buna Seara, am un vartej pe linia bretonului in partea dreapta si nu imi place, cand imi ridic parul el intodeauna imi sta aiurea. Am incercat si cu placa dar tot nu-mi place ( am folosit placa de intins a 2 oara in viata mea ) Am vazut ca uni isi rad linia bretonului ca sa fie dreapta, oare m-ar ajuta daca as face la fel? sau cum sa ii spun frizerului sa ma tunda?

3 răspunsuri:
| HereToHelp a răspuns:

Ai incercat sa tii o sapca pe cap ca sa iti aseze zbarnelul acela?

| BluEwoOoWw explică (pentru HereToHelp):

Eu vreau sa-mi ridic parul si sa firele de par sa-mi stea drepte. dar nu pot laughing)

| HereToHelp a răspuns (pentru BluEwoOoWw):

Pai turteste-l cu sapca pe tot in acelasi directie. Daca o sa fie presat, o sa stea drept. Apoi il dai cu placa, il dai cu miere, il ridici, vezi ce faci laughing