| ___Enzo a întrebat:

Bună seara! Cu ce pot să îmi smulg firele de păr de la sprâncene fără să folosesc penseta?

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Incearca cu o forfecuta, cu ea poti sa-ti faci si conturul la sprancene fara sa smulgi firele si ti le aranjezi mai bine. Ai grija sa nu ti le ciumpavesti, adica sa ti le coafezi "frumos" incat sa ti le desenezi apoi.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cu unghiile de pe degetele mainilor tale.

| Katoky a răspuns:

Bună!
Poți să folosești benzi de epilare speciale pentru sprâncene sau benzi de față cu ceară. Le găsești în magazinele dm sau alte magazine de cosmetice.
O zi faină!

| MariannN20 a răspuns:

Ceara