| xFaith a întrebat:

Hello!
De revelion am decis sa ma imbrac intr-o camasa alba si blugi happy
As avea 2 intrebari deoarece sunt in dubii.

1. As putea purta papion negru la camasa mea alba?
2. Ce machiaj as putea folosii pentru a ma avantaja?

Răspuns Câştigător
| allison20 a răspuns:

1. Da, ai putea purta un papion, fiindca ar arata foarte bine. (p.s.: ai putea sa-ti iei niste pantofi cu tocuri mai colorati de ex. pantofi cu toc rosii)
2. Machiajul smokey eyes mi se pare potrivit.

3 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Da, ai putea purta papion, sa accesorizez tinuta. Uite aici si cateva idei de machiaj:
http://polly-lena.blogspot.ro/2012/12/christmas-make-up.html

| callie2 a răspuns:

Da, ai putea sa iti iei papion negru + ceas auriu. Si ai putea sa iti faci cat eyes+ ruj nude.

| lagunablue10 a răspuns:

1:da il poti purta
2:ai putea folosi fard de pleoape gri si un ruj roz palid si poate daca vrei si rimel dar nu ti-as recomanda

succes