| IAmSoDifferent a întrebat:

Hei, Maine e revelionul :-s. si eu nu stiu cum sa imi fac unghiile. am o rochie neagra. ce se potriveste. modele... sunt total. rolling eyes... am oja portocalie, roz, rosie, albastra, verde, alba. si neagra dar. nu imi place sa fac cu negru pentru ca se vede urat. si negru vreau sa fac un model ceva. dar da`ti`mi si mie. modele. cum sa fac. nu am unghiile foarte mari. le am patrate happy Multumesc!

Răspuns Câştigător
| cristinik163 a răspuns:

Buna...dupa parerea mea ai putea sa iti faci cu orice culoare in afara de negru pentru ca ai si rochia neagra si spun cu orice culoare pentru ca negru se potriveste la orice.Un An Nou Fericit!

6 răspunsuri:
| BonneLess a răspuns:

Astea sunt facute de sora mea, sper sa-ti placa http://www.facebook.com/......media/set/

| AlleSss a răspuns:

Eu as zice sa ti le faci albastre si niste dungi ca niste crengute negre.Bafta!

| DimianMaria a răspuns:

Hei.
Rosu. E o culoare care la unghii cel putin e mereu in voga. Rosu simplu. Va merge perfect cu rochia.
Numai bine si an nou fericit!

| BaIaTuRaU a răspuns:

Eu spun ca roz e o culoare buna pentru fete.