| Adinutzzaa a întrebat:

Vineri vreau sa imi fac programare la unghii. Eu mi le rod si vreau sa le pun cu gel,credeti ca se poate, eu avand unghia mica pentru ca o rod? Multumesc.

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Sigur te numesti Adinutza si nu Alinuta?

| gelu1970 a răspuns:

Daca o sa continui sa rozi...e o pierdere de bani si timp.

| CatelusaCuParulCret a răspuns:

Depinde cum arata unghia ta. Sigur ca merge, dar se pot vedea pe langa unghia falsa bube daca rozi si pielitele.

| clickkcilc a răspuns:

Eu zic ca se poate sa iti pui dar s-ar putea sa ti se aplece dupa gelul ala daca tot ti le rozi laughing

| Alexiaaly a răspuns:

Se poate si eu le rod de mica este un tic si nu ma pot abţine.Mi le am pus si eu cu gel si le am si prelungit ptc le aveam foarte mici si urâte si de atunci nici nu le am mai ros asa mult deoarece, am stat mult cu ele cu gel pana sau dus si daca le ai cu gel nu mai poti sa le rozi si te mai dezobisnuieti.Eu zic sa ti le pui, poate nu o sa le mai rozi dupaceea si o sa ai niste unghii foarte frumoase si fara gel.