| andreea87 a întrebat:

Vreau sa stiu ce parere aveti de noul fond de ten Giordani Gold Therapy Mineral Foundation? Este bun, a folosit cineva? Tocmai am comandat, intuitia mea imi spune ca ar fi bun, insa apelez si la opiniile voastre! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| gHelena a răspuns:

Hello! Eu am folosit Giordani Gold si am fost foarte multumita. Desi nu vorbim despre acelasi "model", avand in vedere ca poarta marca Giordani, cred ca poti avea incredere in calitatile lui. Ceea ce pot sa iti spun eu despre aceste produse e ca uniformizeaza foarte bine si nu incarca tenul. Un gand bun, Elena.

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Totul depinde de tenul care îl ai.
Cele din gama Giordani sunt bune, nu excepţionale.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt f mutumita de e el. e exact cum trebuie intra in piele acopera si nu ramane nici uscat nici gras