| elena54 a întrebat:

Cum pot scapa de cosuri prin remedii naturale rapid? dar de punctele negre?

Răspuns Câştigător
| papusica987 a răspuns:

Buna eu de puncte negre scap asa:
fierb apa si apoi stau cu un prosop pe cap deasupra cratitei in care e apa 30 min, apoi le scot punctele negre usor, si dupa imi dau cu malai pe fata si iaurt.
ma spal pe fata cu sapun de bebelus.
ma demachiez mereu si am grija sa am fata hidratata:*
si pe cosuri dau cu pasta de dinti ca sa se usuce mai repedelove struck
la mine functioneaza...

2 răspunsuri:
| papusica987 a răspuns:

Multumesc pentru fundita:*

| AnonimNeamt a răspuns:

Te duci la radacina unui fag dupa ce ploua si te speli cu apa aia 2-3 zile si n-o sa mai ai cosuriwinkingwinking eu asa m facut si l-am primit de la cineva in varsta...si nu mai am nici1 cos.big grin