| lexyy a întrebat:

Buna,stie cineva cat costa sa-mi fac codite dinalea mici impletite? si daca stiti si un coafor din Bucuresti unde se fac ar fi genial:*

4 răspunsuri:
| SaschaM a răspuns:

Intreaba aici https://www.facebook.com/BeDifferentBeRasta Tipa asta face dread-uri, codite afro si din alea spic lipite pe cap.

| ONElena11 a răspuns:

Costa intre 30-50 lei.

| ANDA13SALON a răspuns:

Buna! Daca mai vrei iti pot face la domiciliu! pup

| Ivonel_Ivo_1992 a răspuns (pentru ANDA13SALON):

Buna am inteles ca faci codite afro la domiciliu, ma intereseaza si pe mine, eu stau in tgv.ad vrea sa stiu pretul.ast rasp tau pe fb ( Ivo Ivonnel)