| Rockzstar a întrebat:

Bună, știe cineva cu ce sa dau pe fata înainte de machiaj? Și mi-au apărut niște coșuri pe față care arata puțin ca acneea, cu ce pot da pe față?

Răspuns Câştigător
| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Bună, orice sfat ai primii aici nu este % la % sigur, precum atunci când mergi la un medic dermatolog ( care te poate sfatuii) sau la farmacie.
Coșurile pot apărea din cauza schimbărilor hormonale din corpul unei persoane.
Dacă trebuie sa îți vina menstruația = cu siguranță și acestea este un semn, de avertizare ca urmează.
Dacă nu, ori unele produse nu sunt de calitate ori alte mii de variante.
Ex: Când îmi apăreau anumite cosuri, foloseam creme de la farmacie ( cicatrizante) și le recomand % la %.
Ex: balsam cu extracție de gălbenele.

| Alexia999997777777777777 a răspuns (pentru Alexia999997777777777777):

+ dacă treci prin perioada adolescentei aceste schimbări sunt normale.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La 12 ani ai tăi ce ai vrea sa-ti apară? Din cauza machiajului la vartsta ta fragedă.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cu cremă neagră de ghete ai incercat?

| Rockzstar explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu dar o sa încerc, mulțumesc