| GabitzaAlexandr a întrebat:

.stie cineva o metoda de slabire eficienta? caci am la dispozitie doar 15 zile pentru a slabi cu vreo 7 kg?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cardio.mult mult mult cardio si FARA DULCIURI SI SUCURI ACIDULATE

| Alexaandreea a răspuns:

Buna! Eu vreau sa-ti recomand DIETA RINA-este ff permisiva si usor de tinut!

| bamboochea a răspuns:

Parerea mea e sa slabesti prin sport, ai 15 zile la dispozidie alearca dimineata si seara sau cand te plictisesti, in niciun caz sa nu te infometezi sau altele ex: pastile! big grin cpl

| MariaIoana0405 a răspuns:

Elimina dulciurile, painea, fructele
nu manca nimic in exces
cate putin din fiecare
exercitii pentru abdomen cat mai multe
multa apa
odihneste-te cum trebuie
nu sari peste mese
nu te infometa
mananca de multe ori cate putin :*
si nu dupa ora 8 seara MAXIM