| FunnyLoOVe a întrebat:

Stiti coafuri la moda pentru. scoala, si care sa se potriveasca si parului mai cret, umflat? dati-mi niste sugestii va roghappy!

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| NoAntidote a răspuns:

Pui capul jos! te dai putin cu apa, apoi cu spuma! iti bagi mainile in el.cu spuma stand cu capul in jos...sau

http://www.google.ro/......tp?/imgres

sau.il poti prinde intr-o coada.mai larga asa la spate!

sau.intr-o parte iti poti pune o clama mai. speciala!:)).
incearca sa fii cat mai inventiva!:) iti poti face o gramadaaaa.de coafuri!:)
o floare, un fluture.

| AaAaAaAaAaA a răspuns:

Ai putea incerca niste codite, daca ai parul scurt, ca ar sta ff bine, sau poate o coada de cal.Il ppoti indrepta cu placa, dar sa ai grija, ca si o data pe luna e cam mult...