| marriutza a întrebat:

Stiti cumva o solutie ceva (in afara de uleiul de ricin) pentru cresterea genelor? Multumesc anticipat! kiss

4 răspunsuri:
| princess a răspuns:

Jaja eu cand eram mai mica mi le-am taiat cu foarfecarolling on the floorrolling on the floor)ca am auzit ca iti cresc la fel ca si parul si la mine a dat rezultate acum le am mari dar asta e riscul taubig grin eu le-am taiat putinlaughing

| adeana a răspuns:

O perioada nu mai folosi niciun produs cosmetic.
Stiu ca este un tratament de la Foltene sau Mavala special pentru gene. Poate n-ar strica sa mergi si la un dermatolog, sa vezi cauza problemei.
Sa folosesti mereu produse testate, chiar daca sunt mai scumpe putin, merita pentru ca nu iti creaza alte neplaceri.

| ☼loli☼ a răspuns:

Buna, folosesc L'oreal Renewal Lash Serum, il am de o luna si acum am niste gene de 2 ori mai mari laughing cand imi dau cu rimel se vede absolut superb love struck ti-l recomand si tie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L'oreal Renewal Lash Serum