| Larisaaaa a întrebat:

Ce sa folosesc pentru cresterea genelor? Uleiul de ricin nu functioneaza. Ce alte trucuri mai stiti?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bonilash, nu am incercat, dar altceva nu stiu.

Răspuns utilizator avertizat
| anonimaabcdefg a răspuns:

Eu am taiat foarte putin varfurile genelor cu o foarfeca de cuticule si apoi le-am dat cu ulei de ricin. Au crescut foarte lungi dar asta s-a vazut dupa 2 luni. Pune uleiul de ricin pe gene cu un betisor de urechi inainte de culcare si lasa-l peste noapte

| Ysidora a răspuns:

Hey. Tine-le în zeamă de lămâie si da-le cu oja mereu. La mine oja întărește unghia si nu mi se mai rupe

| DaCumSaNu a răspuns (pentru Ysidora):

Mai citeste o data intrebarea rolling on the floor

| Larisaaaa explică (pentru Ysidora):

Voiam ceva pentru gene. Dar multumesc pentru sfat. Am nevoie si pentru unghii laughing

| Ysidora a răspuns:

Scuze de neatenție. Pentru gene cred că poți găsi ceva la farmacie :-)