| blackboss a întrebat:

Sunt baiat si am 15 ani. Acum cateva zile m-am ras pentru prima data si am o intrebare: Imi va creste tepos?
Si as vrea sa imi recomandati cu ce sa ma rad in zona pubiana...
si cum ar trebui sa ma pensez
Vreau raspunsuri serioase!
FUNDA pentru cele mai bune raspunsuri!

4 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Sa te pensezi? in zona pubiana. ba nene esti nebun
cu bigu sau masina de tuns daca vrei laughing da nu sa te pensezi ca te gasesc dracii de dureri

| blackboss explică (pentru Broadband):

Ma refer sa ma pensez la sprancene...wtf nu e logic?

| Broadband a răspuns (pentru blackboss):

Aa laughing nu stiu cu pensatu n-am facut treaba asta niciodata si nici nu mi se pare normala. e o chestie pentru fete..esti barbat sau...winking

| blackboss explică (pentru Broadband):

Da ma, dar nici nu vreau sa fiu monospranceana