| blackboss a întrebat:

Sunt baiat si am 15 ani. Acum cateva zile m-am ras pentru prima data si am o intrebare: Imi va creste tepos?
Si as vrea sa imi recomandati cu ce sa ma rad in zona pubiana...
si cum ar trebui sa ma pensez
Vreau raspunsuri serioase!
FUNDA!

10 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Rade-te cu toporul. Rasul in zona pubiana e pentru gayoshi. Il mai tunzi si cu asta basta. Legat de pensat... la fel. Ce draq breh, esti muiere?

Barba creste cum vrea ea. Tu poti sa o barbieresti suficient de des cit sa nu te doara capul ca e moale sau tepoasa.

| MskDesign a răspuns (pentru KodrutZ):

Cred ca ai cam exagerat cu acest raspuns.A te rade la zona pubiana nu inseamna ca trebuie sa fii "gayoshi" sau "muiere". Asta e o gandire cam retardata.M-am uitat pe profilul tau si am vazut ca excelezi la mai multe categorii si ai o gramada de raspunsuri castigatoare, dar la acest capitol cu siguranta nu excelezi.

| KodrutZ a răspuns (pentru MskDesign):

La capitolul tehnologie nu ma pling ca nu stau bine, doar ca pe autorul intrebarii asteia nici macar nu il duce capul sa o plaseze la categoria adecvata... Daca esti barbat si te razi in zona pubiana, pe sub brat si dai jos si parul de pe piept, nu mai zic de epilat pe picioare, ramii fix muiere. Nu a intrebat si de astea, dar nu m-ar mira sa se si epileze, daca a adus vorba de pensat. Sa fim seriosi, in conditiile astea esti doar o femeie fara sini si vagin. Pe multe femei le atrag barbatii care arata un pic si a animale, nu a papusi Barbie.

| MskDesign a răspuns (pentru KodrutZ):

Ma refeream la capitolul din contextul intrebarii, nu de categoria tehnologiei.

| KodrutZ a răspuns (pentru MskDesign):

Da, sigur. Am raspuns si la aia. Tie ti se pare ok sa vezi barbati epilati pe picioare si pe piept? Mie mi se par penibili. Si nu doar mie. Iar daca te razi la oo ajungi sa mergi fix ca un gayos pe motiv ca te inteapa/jeneaza imediat ce incepe sa creasca... happy

| MskDesign a răspuns (pentru KodrutZ):

Epilati pe picioare, pe piept, cu sprincene facute mi se par, probabil, mai penibili decat ti se par tie.Cat despre zona intima, sunt de acord ca aduce o igiena sexuala mai buna cu zona rasa.In fine, fiecare cu parerea lui.

| KodrutZ a răspuns (pentru MskDesign):

Daca te speli zilnic poti sa ai si padure amazoniana in chiloti, nu e bai. Cu conditia sa nu aiba ceva fauna si flora pe-acolo, desigur.happy

| MskDesign a răspuns (pentru KodrutZ):

laughing

| MskDesign a răspuns:

In primul rand ai gresit categoria unde ai pus intrebarea. Ceea ce iti recomand este sa nu folosesti aparate de ras clasice(cele la care se inlocuieste lama).Cu un bic e mai mult decat bine.

| byankaaaa a răspuns:

Pai sa folosesti aparatul de ras...cu orice te-ai rade parul iti va creste tepos (parerea mea), daca esti baiat si vrei sa te pensezi iei doar cele in plus..si de unde se despart cele 2 sprancene. Fundita? happy