| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am 14 ani si as vrea sa ma epliez in zona pubiana prima oara!
cu ce imi recomandati?

sunt baiat! multumesc

Răspuns Câştigător
| Leea1234 a răspuns:

Ca baiat...eu consider ca e mai bine sa-l scurtezi un pic!(sa-l tunzi cu foarfeca)decat sa-l "razi" de tot... e mai masculin sa ai un pic de par...
parerea mea!

7 răspunsuri:
| daniDeeDee a răspuns:

Drujba. laughing

| ForeignO a răspuns:

Foarte, Foarte Belea intrebarealaughing) Tu vrei sa te razi la ''cocosel''?laughinglaughinglaughing Da iti recomand ...Sa te epilezi cand oi avea vreo 17 ani laughing) Cine te vede de la varsta astalaughing Oricum, te epilezi probabil pentru ca Te mananca... E nu stiu daca crezi ca etse timpul...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt tot felul de forme de epilat, cu ceara cu banda cu substanta, cauta pe net, in functie de pret sau de ce vrei tu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

rolling on the floor niculelaughing
Iti recomand un doctor anestezist si cateva asistente in rest nu cred ca vei reusi fara sa trezesti tot cartierul... texticolerolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa te epilezi la...,, pasarica''? Dar de ce, nu te place prietenul asa? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mă, fiți serioși! laughing

Sunt multe metode de epilat ţine doar de tine ce vei alege, însă indiferent care ar fi rezultatul este același happy, Şi totuşi cred că este o varstă mică si încă nu ar trebui să te preocupe aşa ceva Ş)

Mult succes kiss

| marioxxl11 a răspuns:

Eu zic sa nu folosesti lama de ras...iti va parea rau