| wonderwoman123 a întrebat:

Sunt complexata de nasul meu. Toti imi spun ca am un nas frumos, chiar unele fete ma întreabă daca am facut o operatie de rinoplastie, insa se vede si din poza de profil ca este mult prea in sus decat mi-as dori. Singura interventie estetica a fost o umplere de buze cu acid hiauronic pe care o repet la 6 luni. Ce pot face sa nu ma mai simt complexata de chestia asta? Ar trebuii sa imi fac operatie?

12 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu omg ai un nas chiar foarte ok

Bula
| Bula a răspuns:

Mai stiu pe una care e complexata de sprancenele sale.
Cica tot scoate din ele dar in partea stanga are 2 fire in plus, care o deranjeaza enorm... laughing

| xerxes1 a răspuns:

Un baiat nu o sa-ti priveasca nasul decat daca ai sanii mici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze, nu o lua de rau, dar daca esti tu aceea, mai da jos din "tencuiala" aia.

Răspuns utilizator avertizat
| ElSueno a răspuns:

Arata-ne si noua o poza cu fata / nasul tau sa vedem daca e adevarat ceea ce crezi.

| wonderwoman123 explică (pentru ElSueno):

Uita-te la poza de profil

| floresdemayo a răspuns (pentru wonderwoman123):

Nu se vede clar, mai adaugă câteva poze. big grin

| Turbo223 a răspuns:

Eu zic sa nu iti mai faci operatie.Nasul este foarte ok, daca te uiti prea mult in oglinda o sa inceapa incet incet sa nu iti mai placa nimic deoarece vei vrea perfectiune si chiar daca nasul e bun tu il vezi prea sus? Ma rog e alegerea ta, doar ca nasul sta la locul lui happy

| Butin a răspuns:

E ok. Esti frumoasa asa cum esti daca asta cautai sa auzi.

| evewts a răspuns:

Esti foarte frumoasa...si crede-ma ca fiecare fata are cate o problema cu fața ei

| DariusStone a răspuns:

Nu.Nu ar trebui.