| Szucs_Valentina_Maria_1995 a întrebat:

Bună, sunt destul de slabă, şi nu ştiu cu ce să mă îmbrac la club... Cred că doar hainele mai largi m-ar avantaja dacă sunt slabă, sau nu? Ajută-ţi-mă va rog şi cu părerile voastre! Va mulţumesc enorm! Pupici

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

La multi baieti le plac fetele slabe. De ce trebuie sa ascunzi ceea ce de fapt poate fi un avantaj?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hainele mulate o sa scoată si mai mult in evidenta faptul ca esti slaba. Poti purta haine largi si mai rebele. Sunt mult mai frumoase decât cele mulate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o difereenta intre slaba si aschilopata da tu stii mai bine. orice dar nu negru sa porti

| dianabaumli a răspuns:

Deloc, exista numeroase tipuri de hainute care se potrivesc numai fetelor cu o silueta slaba...cauta pe Pinterest idei de tinute pentru fete slabute si vei gasi numeroase. Nu uita chiar si modelele poarta marimea 0 si arata extraordinar in anumite bluze, rochii sau tinute casual.happy

| Daiana03 a răspuns:

Buna. Cred ca o fusta sau o rochie ar arata bine. Daca esti foarte slaba, evita sa aporti blugii foarte stramti, parerea mea. Daca ai forme, poti purta un top mulat, arata bine.
Distractie placuta!

| Szucs_Valentina_Maria_1995 explică (pentru Daiana03):

Îţi mulţumesc frumos pentru răspuns! :*

| Szucs_Valentina_Maria_1995 explică:

Haine mulate rebele? Îţi mulţumesc pentru sfat! Am să ţin cont! Îţi mulţumesc AnimeDaisukiCrazyCriminal!

| Szucs_Valentina_Maria_1995 explică:

Încep să mă simt complexată când văd atâtea fete frumoase pe lângă mine, cu forme şi etc. Şi de aceea vreau ceva să mă avantajeze şi pe mine

| anonim_4396 a răspuns (pentru Szucs_Valentina_Maria_1995):

"mă simt complexată când văd atâtea fete frumoase pe lângă mine, cu forme şi etc." pai e asa greu sa manaci putin mai mult si sa faci sala? e bine sa stai degeaba atunci.