| anonim_4396 a întrebat:

Sunt disperata ajutati`mabig grin.
Sunt cu baiatul cae imi place, suntem de aproape o saptamana si deja vrea sa facem dragoste. Ce fac? eu zic ca e prea repede. ajutati`ma

Răspuns Câştigător
| blondissima a răspuns:

@LonelyhEart, multi inainte! Ma bucur ca vei discuta cu mami a ta despre subiect. In viata e bine sa asculti ce au de spus mai toti din jurul tau, dar sa faci ce simti sau crezi tu. Daca gresesti, inveti. Decizia trebuie sa fie a ta. Numai bine!

21 răspunsuri:
| Beatrice_5910 a răspuns:

Daca tu chiar iti doresti si esti sigura de el, de ce nu. Vad ca mai nou nu mai conteaza ca este prea devreme ceea ce este putin cam dezamagitor. Inteligent ar fi sa te joci cu el cat mai mult, sa ii cresti interesul pentru tine ca de fiecare data sa fiarba cand te intalneste.

| MenInShadow a răspuns:

Prost. Foarte prost. Il placi degeaba. Sunt baiat si iti zic ce fel de om e. E un profitor. Face repede dragoste, si dupa te lasa cu ochii-n soare. Sunt 100% sigur. Eu ca baiat, as astepta doar pana cand fata e gata. Si cred ca multi baieti fac asa, pentru ca nu au cum dupa 1 saptamana sa ceara dragoste de-abia sau cunoscut/v-ati cunoscut...
Eu spun ca nu este bine. Acuma nu stiu sigur daca se va despartii de tine dupa sau nu, dar 95% te va insela, pentru ca daca o fata cu tine nu o sa-i mai pese.
Iti spun pentru ca sunt baiat si am intalnit cazuri de genu asta. Dupa 1-2 partide calumea, gaseste ceva ori sa se desparta el de tine ori tu de el, si gata.
Acuma faci cum crezi, dar sunt de acord si cu tine, este chiar prea repede.
Daca vrei, il poti refuza, si daca reactioneaza violent, se supara, etc, inseamna ca a vrut ce am zis eu. Daca te intelege, inseamna ca e de treaba.

| shizzle a răspuns (pentru MenInShadow):

Cat ma bucur ca citesc asa ceva scris de un baiat!

| MenInShadow a răspuns (pentru shizzle):

Multumeschappy

| shizzle a răspuns (pentru MenInShadow):

Npc :*

| blondissima a răspuns:

Cati ani ai ?

| Aasdfghj a răspuns:

E mult prea repedestraight face vrea doar sex si atat. spune-i sa mai asteptati. daca se supara sigur vrea doar sa profite de tine.

| roxyana03 a răspuns:

Buna.happy
Apoape o saptamana? nu cred ca e bine ceea ce el vrea... gandeste-te ca tu in cunosti de 3-4 zile, el poate vrea sa profite de tine, "scuze ca zic" poate ca vrea sa faceti dragoste apoi sa te lase, gandstete mai bine inainte de a face ceva gresit, cunoastetiva mai bine vezi daca potii avea incredere in el, si daca te iubeste, apoi decide daca u ai incredere in il:*. te pup. bafta:* "funda"big grin

| ApaMineralaPlata a răspuns:

Crede-ma ca mai mult de sex nu vrea de la tine, un baiat care te iubeste ar trebui sa mai astepte! Iai zis ca e prea devreme sa faceti sex? Cum o reactionat, poate sa astepte! Oricum dupa o saptamana sex.happy hmmm. gandeste-te bine, inainte de a face ceva, asta o fost parerea mea!

| AddictedToMDMA a răspuns:

Stii cum e... sexul este secretul pentru o relatie lunga.

| Summerismine a răspuns:

Vorbeste cu el deschis despre treaba astahappy si daca el tot insista desparta'te de el.inseamna ca sta cu tine doar pentru asa ceva si nimic mai multhappy ai grija

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si de ce doamne iarta'ma esti asa nehotarata?
Ce faci? Eu i'as trimite un mesaj cu " Nextwinking ", nu intelege? Ii bag unu dala copilaresc, poate se muleaza pe imaturitatea lui :
" Tu + Mine = Despartire ".

Pentru ce sa mai stai cu el daca ai vazut ce intentii are?
Ca sa te atasezi de el si dupa sa suferi si mai tare?

Chiar nu are rost, e un prost.
Nici nu va cunoasteti si el deja vrea sex, nu dragoste cum ai zis tu. Crezi ca mai vrea alceva de la tine? Nu prea cred, e doar un obsedat oh go on.

| EvaTramell a răspuns:

@blondissima : Am 17 ani, iar el are 22 de ani:d.
i-am zis ca e prea repede si a zis ca acum cum cred eu. A zis ca nu ma poate obliga dar sa ma mai gandesc... Oricum i-am zis ca macar sa avem 2-3 luni de relatie ca sa pot sa fac dragoste cu el. Nu stiu ce sa fac.O sa discut cu mama mea, sa vad si ea ce sfaturi imi va da happy. Multumesc pentru raspunsurihappy

| OlariuRox a răspuns (pentru EvaTramell):

Bravo bine ai facut, daca isi doreste o relatie serioasa si tine la tine, te asteapta pana esti tu pregatita.

| BosssLikes a răspuns:

Niciodata nu e prea devreme faceti dragoste tongue

| pufoasa a răspuns:

Ii foarte devreme.numai dupa o saptamana sa faceti dragoste, majoritatea baietiilor vor numai sa isi atinga scopul lor si dupa aia pa. asta`i adevaru.ai grija ce faci nu dupa aia sa regreti daca o faci macar fa`o cu unul cu care ai o relatie stabila nu, numai dupa o saptamana.:*

| deleteddddd a răspuns:

Pai. Nu in toate cazurile... sa zic asa " daca faceti dragoste se va despartii de tine ". Poate te place foarte mult si vrea sa faca asta. Nu ca se va si despartii de tine. Daca tu il placi, si esti de acord sa faci asta, fa-o! Dar gandeste-te foarte bine inainte. Sa zicem ca ar face asta, si dupa s-ar despartii de tine, ai suferii @ LonelyhEart " sunt cu baiatul care imi place ". Deci il placi, deci vei suferii. Incearca sa vorbesti cu el. Pune-i anumite intrebari, prin care iti poti da seama mai bine ce fel de om este, si daca se va despartii de tine dupa. Un om poate fi foarte usor de inteles, NUMAI din vorbe. Succes!

| necunoscut_1645 a răspuns:

Ma eu unu zic ca e devreme rau
doar o saptamana? esti sigura ca asta nu e singurul lucru pe care il vrea

| cris95 a răspuns:

Hey. stai e mult prea repede! asta inseamna ca sta cu tine doar ca sa faca dragoste!

| blacristina a răspuns:

Doamne! Clar nu...Trebuie sa ai si tu demnitatea ta.De exemplu in cartile de psihologie dar in toate scrie ca intr-o relatie trebuie sa treaca minim 3 -4 luni pentru a intretine relatii sexuale.Sunt toti psihologii inconstienti sa zica asta sau?