| alexandra916 a întrebat:

Nuanta naturala a parului meu e un saten mediu, iar zilele trecute am fost la salon sa imi fac balayage. Ideea e ca s-a deschis foarte putin(aprox. 2 nuante) pentru ca nu am vrut sa il decoloreze, asa ca doar a aplicat vopseaua, dar inca nu arata ca blondul pe care mi-l doream. Imi puteti recomanda nuantatoare care sa il aduca spre blond natural sau chiar platinat?
Multumesc!

2 răspunsuri:
| alexandra916 explică:

L-ai incercat sau stii pe cineva care a facut-o? Am vazut pe net o gramada, dar as vrea unul care sa dea rezultate

| oanananana a răspuns (pentru alexandra916):

Stiu pe cineva care a folosit si a dat rezultate ♥