| CrissuLinii a întrebat:

Am 12 ani acus in noiembrie, si ma enerveaza ca am cosuri pe obraji, nas...Destul de multe. Imi dati si mie niste sfaturi cum sa scap de ele? Mai mult natural fara crème sau ceva de genu. Cum pot scapa de ele?:* Funda:***

4 răspunsuri:
| Clauvdgg a răspuns:

Sa te speli mereu pe fata, cu sapun... dimineata, searawinking.

| Mineツ a răspuns:

Vorbeste cu doctorul de familie

| Blakc a răspuns:

Cel mai bine e sa le lasi de la sine. Vor disparea in maxim 5 zile (la mine asa este).

| KlanDestinN a răspuns:

Nu mai pune mainile murdare pe obraji, nas. Sa te speli pe maini mereu si nu o sa iti mai apara. Ca sa scapi de ele astepti ca dureaza foarte putin. Bafta sper ca te-am ajutat