| Melyssuka a întrebat:

Cum pot scapa de cosuri? mi-a aparut un cos pe barbie si e destul de mare si nu stiu cum sa scap de el. funda! nu-mi spuneti creme de genu spuneti-mi ceva ce nu trebuie cheltuiti bani gen sa ma spal pe fata sa ma dau cu sapun ceva. multumesc! funda.

Răspuns Câştigător
| AndraNicoleta a răspuns:

Aplica un varf de deget de pasta de dinti direct pe cos si las-o sa actioneze o noapte.
A doua zi indeparteaza usor pasta de dinti si spala-te normal pe fata, de preferat cu un sapun cu sulf sau cu un gel de curatare abraziv.
Bafta!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok, inteleg ca nu vrei creme dar nici rezultate miraculoase nu o sa prea ai. Eu am scapat de ditamai cosul in piele, in 3 zile, cu crema Ivatherm AKNE-SYT. Cei drept trebuia sa ma dau de doua ori pe zi, eu m-am dat o data pe zi timp de 3 zile si a disparut. S-a facut coaja de la prima aplicare.

| CharlieHarper a răspuns:

Cât de mare e? Dacă zici că nu vrei creme,te sfătuiesc să aștepți până se coace, iar după te înarmezi cu răbdare și-l storci bine-bine, dacă-i mare o să cam doară.

| Auras95 a răspuns:

Scuze ca iti zic dar eu am fluocinolon si e ff bun.

| laimka9 a răspuns:

Pentru inceput strivestel,apoi eu totusi iti recomand o crema ultra-activa,se numeste stop acnee, este ieftina si eficienta dar sa te ungi numai inlocol cu problema nu mai mult, deoarece usuca si dupa ce iti trece,(dar asta nu va dura mult )foloseste orsice crempentru ca piele sa nu se usuce in locul cela.

| GirlCrow a răspuns:

Crema de galbenele! este foarte buna.o aplici seara,pui o cantitate mai mare, chiar o poti intinde pe toata fata nu iti face rau, iar dimineata te speli si in 2 zile maxim ramai fina pe fatahappy