| Franziii a întrebat:

Am 14 ani si consider ca am o problema foarte mare din punctul meu de vedere..nu ma mai suport straight face Fiindca transpir..fie vara fie iarna tot transpir..si colegii mei rad din aceasta cauza..Am incercat diferite deodorante, bicarbonatul de sodiu.dar nimic...ce mai pot face? (As dori remedii naturiste..si eficiente)

1 răspuns:
| Gomez_Selena's_1992 a răspuns:

Pai daca esti putin plinuta nu ai ce sa faci in privinta transpiratului in afara de a slabi...dar daca esti potrivita aceasta este o problema care li se intampla multor fete, si eu am 14 ani dar nu transpir des decat vara si nu folosesc nici un fel de remediu si totusi nu transpir, uneori fetele cand ajung la varsta pubertatii unele transpira mult am auzit ca acesta este unul din simptomele maturizarii...happy:-pdeci eu te-as sfatuii sa nu-ti faci griji happy