| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU am 21 de ani si nu prea obisnuiesc sa ma barbieresc, dar acum de vreo saptamana m-am barbierit pentru a 2-a oara. Cineva mi-a zis sa nu ma barbieresc ca o sa-mi ramana semne de la cosuri.

Chestia e ca eu am parul saten spre blond si barba si mustata tot asa le am, dar de la o vreme de cand am inceput sa ma barbieresc au inceput sa imi iasa niste fire de barba negre si mai aspre decat primele de acelasi fel cu parul saten-aurii.

Intrebarea mea este se vor schimba cand vor mai creste in lungime, la fel ca parul?

Adica barba si mustata e la fel ca parul; daca e unu blond barba si mustata tot blonda e.....etc?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu doar sper sa nu imi creasca barba neagra!

Răspuns utilizator avertizat
| cristeaflaviurafael a răspuns:

Cosurile stai linistit apar din cauza hormonala dar ar fi bine sa te consulti cu medicul dermatolog depinde si ce lotiune ai folosit, lama.

| anonim_4396 explică (pentru cristeaflaviurafael):

Masina de tuns cand ma mai rad in cap, ca m-am barbierit odata cu bic gillet din ala cu 3 lame sharp si simteam ceva in barba o senzatie dinaia ca si cand ar da ceva sa iasa afara.
Parca i-mi simtaem barba amortita.

| cristeaflaviurafael a răspuns (pentru anonim_4396):

Ciudat nu prea stiu ce-i de facut-consulta medicul