| anonim_4396 a întrebat:

Buna ce sa fac sa am obrajii plini de par?
Ma barbieresc nici prea rar nici prea des doar atunci cand ma gandesc ca o sa-mi creasca mai mult!
De obicei ma irit cand ma barbieresc cu lama dar cu masina nu!
Am un vecin care are obrajii plin de par foarte des si e brunet.
Eu nu-s brunet is putin blond dar am unele fire la "barba" inchise la culoare si ma mir ca sunt negre si altele nu, cand ma uit in oglinda!
Mai mult am pe barbie si la mustata si + ma enerveaza ca nu i-mi creste barba uniform dupa ce ma barbieresc!
As vrea sa imi creasca barba multa si deasa pana la ochi pe tot obrazu nu doar pe jumatate!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Peaches a răspuns:

Ai grija ce-ti doresti. Nu cred ca ai vrea sa arati ca King Kong. Cati ani spuneai ca ai?

| anonim_4396 explică (pentru Peaches):

Cat i-mi dai?

| Peaches a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai nu stiu, de asta te si intreb laughing)

| anonim_4396 explică (pentru Peaches):

Pai zi tu si vad eu...

| CeawlessxD a răspuns:

Prietene, nu da cu lama aproape de ochi, ca e de jale laughing.

| anonim_4396 explică (pentru CeawlessxD):

Prietene nu bag eu lama in ochi da cred ca nu ai inteles la ce ma refeream!