| Adelina004 a întrebat:

Am mare nevoie de ajutorul vostru...am un herpes mare de tot in coltul gurii, si nu stiu ce sa fac pentru a trece mai repede sau pentru a nu se mai vedea asa de tare.off crying...va rog din tot sufletul sa ma ajutati crying

Răspuns Câştigător
| ZuZy123 a răspuns:

Nu... Este foarte ieftin si til pui si nu o sa se mai observe si eu odata am avut herpes si mi-a trecut cu plasturele

3 răspunsuri:
| Irina_9101 a răspuns:

Bea ceai de sunatoare fa galgara si scuipa dupa. am avut si eu

Sper ca te'am ajutat

| ZuZy123 a răspuns:

Este plasture antiherpetic Compeed care arata cam asa : http://www.paginafarmacistilor.ro/......5be68f.jpg se gaseste la orice afrmacie si i foarte ieftin
L-am incercat si eu si merge :)

| Adelina004 explică (pentru ZuZy123):

ZuZy si... daca mi-l pun nu o sa se mai vada?