| Loorr a întrebat:

Am un herpes destul de mare pe buza, la coltul gurii. Ce pot face ca sa dispara mai repede? Sau macar sa il acopar. Ajutati-ma, va rog.

3 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Sunt plasturi la farmacie, si alifiuta mica.

| Aasdfghj a răspuns:

Exista la farmacie plasturi.

| 德尼莎 a răspuns:

Pai ca sa iti treaca du-te la farmacie si cumpara-ti o crema speciala pentru herpes, vezi ca tot la farmacie sunt niste plasturi mici si rotunde (transparente). Iar seara (asta am cititintr-o revista si sa stii ca functioneaza) seara cand esti in casa sau dupa masa nu conteaza da-ti cu pasta de dinti, pune acolo putin si lasa-l sa se uste, daca te dai seara lasa-l pana a 2 zi cand te trezesti daca te dai dupa masa tine-l doar atat cat stai in casa.
Bafta,! ^^