| RautateaTa a întrebat:

am nevoie de un mic ajutor. vreau sa'mi vopsesc parul.si nu stiu cam ce culoare mi s'ar potrivi.am ochii de culoare verde si niste puncte negre?!

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu ne-ai spus ce fel de ten ai.
Dacă ai tenul deschis, optează pentru un blond caramel sau platinat ori un șaten deschis; dacă ai tenul mai închis, alege un șaten închis sau negru/negru-albăstrui.
Punctele negre nu au nicio relevanță.
Baftă!

| RautateaTa explică (pentru ÉrotiqueConseils):

Acum am un saten deschis. happy merci mult de opinii... happy

| ÉrotiqueConseils a răspuns (pentru RautateaTa):

Cu plăcere!

8 răspunsuri:
| callie2 a răspuns:

Un saten inchis?
sau un nisipiu asa?

| VanillaBear a răspuns:

Pai toata lumea vad ca iti zice sa te vopsesti saten.Da si saten e frumos dar eu una iti recomand un roscat(mai spre portocaliu decat spre rosu) pentru ca roscatii cu ochii verzi sunt incredibili de atragatori(fete si baieti big grin)

xoxo Vanilla

| username0 a răspuns:

Saten inchis

| xKaяikatuяix a răspuns:

Buna happy. Depinde de culoarea parului pe care o ai acum. Eu zic ca ti s-ar potrivi sa fi bruneta sau satenawinking.

| bymar3an a răspuns:

Punctele unde le ai? La ochi verzi, mie mi-ar place un par saten, lung.