| XcrisSSx a întrebat:

Buna,TPU! Am o camasa rosu-negru si nu stiu cu ce sa o port.Nu am blugi negrii, am doar blugi verde inchis si denim.Papuci am conversi albi, adidasi negru cu alb si putin rosu.Am si tricou negru daca ar merge la camasa.Ce imi recomandati?

3 răspunsuri:
| dragodana a răspuns:

Salut! Merg si jeansii denim si cu conversii.De ce ne mai intrebi pe noi daca ti-ai dat singur raspunsul?
De preferat geaca sau sacoul sa fie negru.
Tricoul pe sub camasa? Camasa ce material are?(stiu ca esti baiat, dar e subtire sau groasa?)

| Anoniusmusds a răspuns:

Te pot ajuta. Esti fata sau baiat?