| Camelutsaa a întrebat:

Buna,TPU. Am o intrebare pentru fete. Cu ce va epilati acasa in zona inghinala? Eu vreau sa fiu mereu epilata si m-am saturat sa ma fac cu lama pentru ca imi creste foarte repede. cu epilatorul ma fac dar nu total pentru ca e prea dureros, iar crema depilatoare nu are efect. ce imi recomandati? Mentionez ca nu vreau sa merg la salon si nici sa apelez la laser pentru a stopa cresterea parului. Multumesc.

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Folosesc bigul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei tu sa ai o,, zona inghinala'' cheala

| Kovacs06maria a răspuns:

Sunt foarte eficiente bigurile pentru barbati, taie foarte bine, insa ai grija ...sa faci foarte incet pentru a nu te irita.
De asemenea poti incerca sa il smulgi cu penseta, astfel iti va creste abia intr'o saptamana la loc