| pati99 a întrebat:

Am o intrebare : Vreau sa imi prind si altfel parul decat in coada de cal la scoala! Vreau idei! Va roog! A si vreau sa pot sa mi-l fac singura fara placa sau ondulator! Mesi mult!

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| CookieMonsta a răspuns:

Mie imi plac coditele impletite pe o parte. Sau l-ai putea prinde in coc, daca preferi, sigur ai putea gasi pe net multe stiluri de coc.

| Victoriaa a răspuns:

Ai putea incerca sa il impletesti spic. E un pic mai greu la inceput, dar capeti repede experienta. Numai sa nu pornesti cu impletitura chiar din varful capului, lasa un pic de spatiu. Mult succes!

| yoo2000 a răspuns:

Lasa-l desfacut...depinde si cum ai parul