| CяysƧ a întrebat:

Buna TPU am o problema, am facut o iritatie pe fata si nu stiu de la ce este, poate fi si de la vant am plans si am iesit in vant cu tenul umed, dar si de la font de ten m-am dat o data cu unul destul de naspa straight face dar a fost pentru prima oara si nici nu prea folosesc fondul de ten des, in fine cum fac sa scap de iritatie, am dat cu o crema hidratanta si nici un rezultat si o am deja de la inceputul lui martie si nu e alergie de primavara. O solutie plz sad si va dau funda si vot love struck

Răspuns Câştigător
| alexutza003 a răspuns:

Incerca de la farmacie masca cu argila cred ca te va ajuta in proportie de 90%