| Ionela_Merticariu_1997 a întrebat:

Am parul blond si vreau sa imi vopsesc varfurile dar nu stiu cu ce nuante.Imi puteti spune va rog ce nuanta mi s-ar potrivi?

Răspuns Câştigător
| qwerty101010 a răspuns:

Pai odata ce ai parul blond poti sa optezi pentru orice nuanta pentru ca iti va prinde..roz, albastru, mov, verde, roscat sau negru albastrui..depinde ce vrei tu. Sper ca te am ajutat, funda? :*

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Un rosu deschis

| Jackson_Andreas_1997 a răspuns:

Incearca negrul sau rosul.Aceste 2 culori vin perfect pe parul tau blond!

| CoOlGirlz a răspuns:

Buna! Pai depinde ce fel de blond este parul tau de exemplu parul meu este blond inchis si seamana ca ce al Violettei din poza asta a mea. In fine, din cate am vazut in poza ta ti se potriveste mov, sau un roz intre deschis si inchis, a sau un albastru inchis. Sper ca te-am ajutat! Fundita?