| TheodoraTrandafir a întrebat:

✋Ce sa fac sa mi se indeseasca parul. Intodeauna am avut un par des, dar de o luna a inceput sa imi cada, mentionez ca am folosit sampon din plane si ca acum nu imi mai cade, dar e foarte putin si vreau sa mi se indeseasca! Va rog sa ma ajutati! Multumesc

Răspuns Câştigător
| Elena8198 a răspuns:

Buna! Poti folosi galbenusuri de ou, se face un fel de masca de par si se lasa aproximativ 20-30 de minute. Aplica aceasta metoda de 2-3 pe saptamana si vei observa rezultate. ATENTIE in monentul cand trebuie sa elimini galbenusul de ou sa nu folosesti apa fiarta fiindca "oul se va coace in par" si va prinde un miros urat, foloseste apa calduta. big grin La mine aceasta metoda a mers, am avut parul foarte des din cauza ca mi-l indreptam zilc iar dupa ce am folosit aceasta metoda parul meu chiar a crescut in volum.

1 răspuns:
| kiri11 a răspuns:

Incearca acest produs este foarte bun : http://centruldepromotii.com/frumusete/hairmastic-s-2502/