| Eu72662 a întrebat:

Bună TPU, am parul foarte subtire, ce as putea sa fac? Nu îl indrept cu placa de par, doar îl usuc cu uscatorul.

Răspuns Câştigător
| Redrose123 a răspuns:

Poți sa folosesti o mască densificatoare. O găsesti la orice magazin si pretul din cate am vazut e undeva pe la 25 de lei.
Mult noroc!

| Eu72662 explică (pentru Redrose123):

Multumesc pentru raspuns!

2 răspunsuri:
| kiri11 a răspuns:

Incearca sa nu il mai usuci cu uscatorul, acesta deterioreaza firul de par. Incearca sa te speli pe perioada noptii si daca nu trebuie sa iesi lasa-l sa se usuce singur.