| Any_2752 a întrebat:

Am parul lung, care depaseste destul de mult umerii, si as vrea sa il tund, dar nu stiu cum. Am vazut la o fata care are parul lung si ea la fel ca mine, dar cred ca putin mai scurt. Cum sa zic, il are deci lung, dar unele suvite le are mai scurte, cred ca este tunse in scari, dar nu stiu. Asa vreau sa ma fac si eu...Chiar nu stiu cum pot explica. Daca ma intelegeti este foarte bine. Va rog sa imi spuneti, fiindca pana incepem scoala as vrea sa il am mai diferit...Multumesc.
P. S:Fundita

1 răspuns:
| Adișa_9127 a răspuns:

Buna!:*Ai dreptate este tunsa in scariwinking poate il are si filat.Iar la coafor ii spui coafezei sa te tunda in scari dar sa nu iti ia din lungime:*.Pa-pa