| Bbyw a întrebat:

TPU! Am si eu o intrebare. Peste cateva zile ma voi duce la o statiune, cam 4-5 zile si as vrea sa ma bronzez cat mai mult posibil. Am auzit ca berea este buna sau uleiul de masline, desi nu as vrea sa-l folosesc. As vrea sa stiu cum ma pot bronza repede.

Răspuns Câştigător
| vanessa001 a răspuns:

Poti folosi creme ce au in componenta ulei de masline, deoarece uleiul de masline iti face un bronz frumos si foarte reusit. Dar iti mai spun un secret, cel mai bun si lung bronz este cel de munte este sanatos si dureaza 2-3 luni, dar daca tu mergi in statiune iti sugerez sa stai mult prin apa, ai sa vezi ce frumos te vei bronza, apa ajuta la bronzarea mai rapida. happy Tot ce ti.am spus este din propria experienta, asa ca iti doresc un bronz frumos insa ai grija sa nu te arzi si poti folosi o protectie solora 15-30, nu iti impiedica bronzul doar te protejeaza de arsuri. :* Funda?

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Uleiul de masline este bun dar mai bine foloseste o lotiune de bronzat pentru copii[e mai buna decat cele pentru adulti]

| Tmcn a răspuns:

Eu am folosit o loţiune de la Nivea şi în 3 zile m-am bronzat frumos şi uniform, un bronz natural, au meritat banii, şi e bună şi pentru protecţie. Aceasta este : http://i0.data.avantaje.ro/......-30-20.jpg eu am folosit 20.

| OneGentleman a răspuns:

Eu am incercat si merge fffffffff bine cu uleiul de masline pe care ti-l recomand cu placere, sau daca ai bani poti incerca si mai rapid vopsirea bio sa zic asa cu un pistol, asta in saloane de bronzat, bafta happy

| corina9700 a răspuns:

Deci crede-ma am fost si eu in vacanta si in ultimele 2-3 zile am aflat ca daca te dai cu bere te bronzezi mai repede.Am incercat si crede-ma este foarte buna cand m-am intors toti ma faceau tiganca.Hameiul din bere si cerealele ajuta ca soarele sa te prinda foarte bine deci trebuie sa gasesti o bere care contine procent ridicat di aceste cereale.Eu zic sa-l folosesti pentru ca da rezultate si nu este deloc costisitor. Funda :d