| laura_9178 a întrebat:

Deci am inteles ca pentru a ma bronza mai repede trebuie sa ma dau cu ulei de masline in timp ce stau la soare. dar si pe fata? din cate stiu uleiul nu prea face bine fetei.:-s

5 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Nu trebuie sa stai la soare cand te dai cu uleiul!
Pe fata da-te doar un pic ca isi face efectul! Succes!

| sasha a răspuns:

Eu cand am fost la mare m-am dat cu ulei normal si nu am stat la soare am jucat football si in anul acela pot sa spun ca am avut cel mai misto bronz, iar pielea mi-a ramas creola de atunci, bine acum depinde si ce fel ai de a te bronza adica daca ti se ia pielea nu e prea bine, nici eu am stat mult cu uleiul pe mine ca am facut baie si mi s-a dus. ce e cel mai important nu te sfatuiesc sa te ungi cu ulei daca nu esti la mare caci murdaresti vana/dusu-ul foarte tare. iar pentru fata nu stiu eu m-am dat si ep fata si nu mi-a afectat tenul, dar pentru siguranta fa cum spune colega anna cu acel ulei de plajawinking

| T30D0RA a răspuns:

Da, e adevarat. Te poti bronza mai repede cu ulei de masline, dar sa nu stai mult la soare (1 ora-1 ora si jumatate ajunge).

| Essence a răspuns:

Uleiul de masline e bun pentru corp.
Dar te sfatuiesc sa iti cumperi mai bine ULEI DE PLAJA.
Cu acest ulei te poti da si pe corp si pe fata FARA NICI O PROBLEMA.

PS : Nu e foarte scump!
Plaja placuta :*

| dllm. a răspuns:

Buna :*
eu d fiecare data cand ma duc la strand, plaja, la mare. ma dau cu ulei de masline si stau la soare...tongue si nu are nimic, adica eu n-am avut nimic niciodata, doar m-am facut neagra laughing

pe fata ma dau doar putin. big grin ca sa isi faca efectul, iar uleiul de masline e bun pentru fata :* pusiii