| MARIAIOANA23112003 a întrebat:

Bună, TPU!
Am si eu o mica problema si de sfatul vostru. in urma cu putin timp, mi-am decolorat părul cu pudră decolorantă de la farmacie. Din nefericire, mi-am ars varfurile si nici nu mi-a iesit blondul dorit. intrebarea mea este: as putea face ceva sa revin la forma inițială?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Biancaaaaaaaa a răspuns:

E cea mai proasta alegere sa iti decolorezi parul. Si eu mi-am decolorat făcut si dupa a inceput sa mi cada si sa se rupa. Si înainte aveam un par lung si des de nu puteam sa mi l tin nici in coc ca ma durea capul de la el de greu ce erea.
Iti mai poti ajuta parul sa nu devina ca o matura folosind masti naturale. masti cu ulei de cocos, de masline.