| Aiied a întrebat:

Am tot citit pe aici ca uleiul de ricin este bun pentru par ( unghii, gene ). Intrebarea mea este daca vreau sa il folosesc pentru par cum sa procedez? cum il aplic, cat il las? Multumesc happy

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| lumy4u a răspuns:

Aplica-l pur si simplu cu mainile in par si la radacini mai ales, dupa 30 de minute te speli normal cu sampon si balsam.sau poti sa amesteci ulei de ricin sau de masline, cu zeama unei lamai si 1 galbenus de ou, si il aplici la fel, 30 de minute, rezultatul e garantat un par ft matasos si stralucitor happy funda? big grin