| aanaaaaxqq a întrebat:

Am vazut pe net ca daca dai cu vaselina pe sani o sa creasca, dar am o problema, daca dau nu se intampla ceva? Sau chiar cresc daca dau?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Sunshine123 a răspuns:

Nu va avea nici un efect, pentru ca nu tot ceea ce se gaseste pe internet este adevarat. Sanii iti vor creste cand va fi timpul lor, adica in timpul pubertatii care incepe la 14 ani, atunci cand corpul tau va intra intr-o perioada noua. Te sfatuiesc sa vorbesti cu mama ta legat de lucrurile pe care le gasesti pe internet ca abia mai apoi sa le pui in aplicare.

10 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca dai cu diferite substante pe ele, risti sa-ti faci cancer.
Daca vrei sa-ti creasca sanii, fa-ti masaj circular usor, care va ajuta la formarea lor.

| Andreeush a răspuns:

Nu va funcționa, nu îți vor crește sânii dacă te dai cu vreo cremă anume.
Doar prin implant de silicon îți poți mări bustul.

| Bizon95 a răspuns:

VASELINA?!?
vaselina este practic un ulei foarte dens
DAR ESTE UN ULEI MINERAL, PENTRU UZ UMAN E NOCIV!

insa, hai sa iti pun problema din alt unghi, poate asa te conving:

boobz job (implant de sani) costa si cateva zeci de mii de euroz
TU CHIAR CREZI, ca daca ar exista o solutie, care ar functiona, cu vasilina care costa 5 lei si-ar mai face cineva boobz job?!? si nu ar da faliment aia?!?

in schimb e o afacere de miliarde si toate femeile si-o doresc chiar daca nu isi pot permite!

| deeeaqq a răspuns:

Cresc pe dracu.

| Yurisa a răspuns:

Dacă dai cu alifie îți trec.

Trecand peste laughing nu exista asa ceva, sunt doar mituri. Marimea si forma lor depinde de fiecare. Priveste partea buna: cand o sa fii baba nu o sa atarne pana la genunchi

| relian a răspuns (pentru Yurisa):

Asta da, tare de tot laughing laughing

| Sonia822 a răspuns:

happy

| Sonia822 a răspuns:

E gresit, nu cresc de la veselina, trebuie sa dai cu sapun ca sa creasca. Si sa freci bine cu buretele

| Sonia822 a răspuns:

Sa stii ca exista niste costume de baie superbe, si lenjerie de corp de asemenea, pentru cele fara sani sau cu sani mici. Si toata lumea le invidiaza, asa ca. mai bine mergi la shopping sa cumperi ce ti-am zis mai sus (nu si veselina)

| lorena1gianinak a răspuns:

Sigur. Sânii mai cresc și cu vaselina auto și spray de gândaci. Astea îs mituri tâmpite. În ziua de azi aproape toată lumea vrea sâni mari. Este doar o parte a corpului, piele, țesut adipos etc. Nimic altceva.